HABERLER

22 Ocak 2018

İlhan Cavcav’ı saygı , rahmet ve özlemle anıyoruz.

Onursal Başkanımız İlhan Cavcav bundan tam bir yıl önce aramızdan ayrıldı. Merhum Başkanımız İlhan Cavcav iyi bir futbol adamı, iyi bir iş adamı hepsinden öte Ankara aşığı iyi bir Ankaralıydı. O aynı zamanda Türk futbolu için bir duayendi. Onun vefatının ardından cenazesinde birleşen toplumun farklı kesimleri, onun birleştirici ve saygın gücünün adeta bir göstergesiydi.

İlhan Cavcav’ın çocuklarımdan ayırmıyorum dediği Gençlerbirliği ve kardeş takımı Hacettepe de sadece bir başkanını değil adeta bir babasını kaybetmenin derin üzüntüsü içinde liglerinde mücadelelerine devam ediyor. Şüphesiz deplasmanlarda, karda , yağmurda , çamurda yalnız bırakmadığı evlatları, her fırsatta Beştepe’deki tesislerde izlediği altyapı çocukları, İlhan Cavcav’ın ayrılığını en derinden hissedenler.

O’nun yokluğuyla geçen bir yılda olduğu gibi bundan sonra da tüm mücadelemiz İlhan Cavcav’ın yürüdüğü yolda ilerlemek, onun emanetine sahip çıkmak ve o emaneti daha da ilerilere taşımak için olacak. Süper Lig 2017-2018 sezonuna tartışmasız şekilde adı verilen Onursal Başkanımız İlhan Cavcav’a yarışır bir mücadele vererek Gençlerbirliği’ni en iyi yerlere taşımak için tüm camiamız el birliğiyle çalışacak ve bu başarıyı yakalayacak.

Onursal Başkanımız İlhan Cavcav’ı vefatının birinci yılında saygı , rahmet ve özlemle bir kez daha anıyoruz.