HABERLER

20 Ekim 2018

Murat Cavcav, TSYD Ankara Şubesini ziyaret etti

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesine ziyarette bulundu.

TSYD Ankara Şubesinin 19 Mayıs Stadı’ndaki idare binasında gerçekleşen ziyarette, Murat Cavcav ile kırmızı-siyahlı kulübün başkan vekili Arif Ölmez’i, TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, şube asbaşkanı Cem Çınar ve şube sekreteri Altan Altun karşıladı.

Murat Cavcav, ziyarette yaptığı konuşmada, babası İlhan Cavcav’ın basına verdiği öneme dikkati çekerek, “Önemli bir sezon yaşıyoruz. Hak ettiğimiz lige dönmek en büyük arzumuz. Bu süreçte daima yanımızda olan Ankara basınının yine sonuna kadar bizi destekleyeceğinden şüphemiz yok.” ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği için önemli bir sezonu basınla birlikte yaşayacaklarına vurgu yapan Murat Cavcav, “Yazarlarımızla birlikte Ankara sporu için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru da ziyaret nedeniyle başkan Cavcav ve Arif Ölmez’e teşekkür etti.

Kırmızı-siyahlı kulübün başkent basını için önemine değinen Doğru, “Gençlerbirliği’ni yeniden Süper Lig’de görmeyi hepimiz çok istiyoruz. 1. Lig macerasının çok kısa süreceğini düşünüyoruz. Aldığı sonuçlar da bize bunu gösteriyor. Biliyoruz ki Gençlerbirliği’nin gücü, Ankara basınının gücüdür.” değerlendirmesinde bulundu.

ANADOLU AJANSI – MUSA SAMUR