HABERLER

10 Ağustos 2016

Yöneticilerimiz basınla buluştu

Yönetim Kurulu üyelerimizden Sinan Gürsoy, Ali Rıza Koç ve Canpolat Aras, Ankara basını ile yemekli toplantıda bir araya geldi. TSYD Lokali’nde gerçekleşen toplantıda TSYD Ankara Şube Başkanı Kerem Öncel de hazır bulundu.
Kerem Öncel yaptığı kısa konuşmayla Ankara sporunda Gençlerbirliği’nin önemine ve yaptığı fedakarlıklara değindi. Daha sonra söz alan Basın Sözcümüz Ali Rıza Koç, bu toplantının amacının basınla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmak olduğunu ve yönetim kurulu olarak bu toplantıları çok önemsediklerini dile getirdi. Ayrıca bu toplantının yaklaşık on yıldır kulübümüzde medya sorumlusu olarak görev yapan Altan Altun’a da bir veda niteliğinde olduğunu söyleyen Ali Rıza Koç, Altun’a da yönetim kurulu adına bugüne kadar olan hizmetleri için teşekkür etti. Koç, bundan sonra aynı görevi Hakan Karakoca’nın üstlendiğini ve aynı şekilde çalışmaların basınla uyumlu şekilde devam edeceğini söyledi.
Altan Altun, geçirdiği 10 yıllık süreçte kendisine destek olan başta Başkanımız İlhan Cavcav ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederken, bundan sonraki süreçte de Gençlerbirliği’ne başarı dileklerinde bulundu.
Kulüp Genel Sekreterimiz Sinan Gürsoy da yeni sezon öncesi takımımızla ilgili bilgileri paylaşarak, bu sezona iyi transferlerle girdiğimizi ve hazırlık maçlarında istenen sonuçlar alınmasa da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi dile getirdi. Gürsoy daha sonra gazetecilerin kulübümüzle ilgili sorularını cevapladı.
Taraftardan Sorumlu Yöneticimiz Canpolat Aras ise kombine biletlerin satışı için kısa süre içerisinde Ankara içinde belirlenen AVM’lerde kombine satışları yapılacağını ve kombineli taraftar sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıldığını söyledi.
Toplantı Altan Altun için hazırlanan “Teşekkür” pastasıyla son buldu.