HABERLER

10 Temmuz 2014

Yeni teknik direktörümüz Mustafa Kaplan

2014-2015 sezonu hazırlıklarına başlayan ekibimizde teknik direktörlük görevine getirilen Mustafa Kaplan talebelerine ilk antrenmanını yaptırdı. Göreve getirilmesi nedeniyle kısa bir değerlendirmede bulunan Kaplan, yaşanan gelişmelerin takıma pozitif anlamda yansıyacağını ve Gençlerbirliği’ni lige en iyi şekilde hazırlayıp lig mücadelesinde de hedeflediği noktaya taşıyacaklarını kaydetti.
Yardımcıları; Tuncay Mocan, Zeki Özkan, Gürkan Aslan, Medet Coşkun ve kaleci antrenörü Mustafa Gedik ile akşam yapılan antrenmanı gerçekleştiren Kaplan, oyuncuların arzulu ve istekli olmalarından hayli memnun kaldı.
Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan futbolcularımız daha sonra iki ayrı grup halinde tempolu koşu yaptı. Ardından açma-germe çalışmasıyla süren çalışmanın son bölümünde 5’e 2 top kapma oyunu ile gün tamamlandı.
Bu arada art arda iki gün süreyle sağlık kontrolünden geçecek futbolcularımızın ilk grubu bu sabah Acıbadem’de hazır bulundu. Oyuncularımız; TFF tarafından istenen sağlık raporu için kan ve efor testinden geçip EKG çektirdi. Takımımızın ikinci grubu yarın yine Acıbadem’de sağlık kontrolünden geçecek. Ekibimiz yarın 10:00 ve 18:30 olmak üzere yapacağı çift antrenmanla sezon hazırlıklarına devam edecek.