HABERLER

5 Ağustos 2014

NK Radomlje’yi kaleci kurtardı

Slovenya’da kamp döneminde ikinci hazırlık mücadelesinde NK Radomlje ile karşılaşan takımımız sahadan golsüz beraberlikle ayrılırken, rakibi kaleci kurtardı. Maçın ilk yarısına Ferhat Kaplan, Hakan, Hikmet, Sedat, Uğur, Jimmy, Doğa, Nizamettin, İrfan, Mervan ve Artun ile başlayan ekibimiz rakibe karşıs orta sahada kurduğu üstünlüğü gol bölgesinde iyi kullanamadı.
İkinci yarıya Ferhat Kaplan, Hakan, Ahmet Çalık, Sedat, H.İbrahim, Jimmy (Dk.70 Deniz), Doğa, Nizamettin (Dk.65 Çağrı), Tomiç (Dk.58 Taylan), Mervan (Dk.58 Guido) ve Beratile başlayan takımımız 47.dakikada Jimmy kendi becerileriyle ceza sahasına girdi, rakiplerini çalımladı ve top kaleye gönderdi. Son anda Nizamettin topa dokununca gol ofsayt nedeniyle sayılmadı. 85.dakikada Yatlan’ın solden gelen ortayı kafayla kaleye gönderdi kaleci son hamlesiyle gole izin vermedi ve takımımız ikinci hazırlık maçından da golsüz beraberlikle ayrıldı.
Bu arada müsabakayı Sportif Direktörümüz Aykut Akalın, Takım Menajerimiz Ali Ekber Düzgün ve Genel Müdürümüz Emrah Atasoy ile tribünden izledi.