HABERLER

4 Ağustos 2017

Kombine fiyatları belli oldu

2017-2018 sezonunun ilk yarısında 19 Mayıs Stadı’nda maçlarını oynayacak olan takımımız, kombine biletlerini satışa çıkarıyor. Yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde Maraton tribünü 75 Lira, Kapalı tribün 100 Lira, VIP tribünü ise 150 TL olarak belirlendi.

Kombine biletlerle ilgili açıklama yapan Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, şunları söyledi:

“Stadyum konusunda belirsizliği taraftarımızın desteği ve kulüp yönetiminin yaptığı istikrarlı görüşmeler ve gerek siyasi gerek bürokratik yetkililerin ferasetiyle hep beraber aştık. Böylelikle başkentimizin prestijinden ve Onursal Başkanımız İlhan Cavcav’ın ismiyle anılacak Süper Lig’in marka değerinden bir kayıp yaşamayacağız. Bu süreçte bizimle birlikte olan spor kamuoyu ve Ankara basınına ayrıca teşekkür borçluyuz. Bugün hızlı bir değerlendirmeyle önümüzdeki ilk devrenin kombine bilet rakamlarını belirledik. Stadyum konusunda istikrarlı desteği aşikar olan taraftarımızı mümkün olduğunca tribünlerde görmek için son derece uygun bir fiyat politikası belirledik. Maraton tribünü için 75 TL, kapalı tribün için 100 TL, VIP tribün için ise 150 TL karşılığında taraftarlarımız ve Ankaralı spor severler ilk yarıda oynayacağımız 8 lig maçını izleyebilecekler. Tribünde ne kadar çok olursak o kadar çoşkulu oluruz. taraftarlarımızı bizim için anlamı bir hayli değerli bu sezonda yanımızda görmek istiyoruz.”

Gençlerbirliği’nin kombine biletlerine Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle 19 Mayıs Stadyum’u gişelerinden ulaşılabilecek.